moje biografie

Jako terapeutka nabízím profesionální podporu mladým lidem a dospělým, kteří se nachází v těžké životní situaci, prožívají náročné období nebo se chtějí věnovat svému osobnímu růstu. Náplň a cíle terapeutické práce je tedy určována potřebami mých klientů. S každým jedincem i párem pracuji v souladu s jejich hodnotami a svůj terapeutický přístup flexibilně přizpůsobuji jejich prioritám a cílům.

PROFESNÍ INFORMACE

Individuální terapeutická sezení vedu již od roku 2010, párovému poradenství se věnuji od roku 2018. Při individuální i párové práci pomáhám svým klientům čelit krizovým situacím, vyrovnat se s nečekanými životními výzvami a rozvíjet kvalitní vztahy. Sezení nabízím výhradně online, práce na dálku patří mezi mé hlavní specializace již sedm let.

Díky studijnímu programu americké asociace ICEEFT jsem se v roce 2018 zúčastnila výcviku zaměřeného na párové poradenství. Od té doby jsem absolvovala sérii online workshopů organizovaných výcvikovými centry v Irsku, Kanadě a USA. Pod vedením zkušeného supervizora se věnuji podpoře párů, které prožívají aktuální krizi, dlouhodobé odcizení, opakované hádky, silné nepochopení, atd. Mezi mé klienty patří česky i anglicky mluvící páry, partneři z jiných kultur i ti, kteří mají sklony k agresi. Věřím, že každý pár, který je rozhodnutý své problémy řešit, si dokáže vybudovat lepší a kvalitnější vztah.

Jako individuální terapeut mám zkušenosti s podporou českých i zahraničních klientů od 16ti let. Po dokončení magisterského studia na Univerzitě v Chesteru v oboru psychologie jsem pracovala v Londýně pro mezinárodní společnost, která poskytuje poradenskou pomoc klientům z celého světa. Jako specializovaný telefonický poradce jsem poskytovala krátkodobou i dlouhodobou pomoc i klientům, kteří prožívali náhlou krizi či výrazné dlouhodobé vypětí. Jejich emocionální bezpečí a celková vyrovnanost byly mou hlavní prioritou. V roli terapeuta jsem také působila v Chesteru (Anglie), kde jsem se věnovala práci se ženami, které se vyrovávaly s dopady násilí, a v Galway (Irsko), kde jsem se zaměřila na práci s klienty, kteří prožívali dlouhodobý stres a měli tendence k závislosti na alkoholu nebo drogách.

Jsem členkou americké asociace párových terapeutů s názvem International Centre for Excellence in Emotionally Focused Therapy a také České Asociace pro Psychoterapii. Dodržuji jejich etický kodex a pravidla pro vedení terapeutické práce.

Dostupnost

Zoom, FaceTime, Google Meet, Skype a telefon

Služby

individuální terapie a párové poradenství online

Jazyky

český a anglický jazyk